Program 6. kongresa podjetnikov 2017 .



              

1. DAN KONGRESA  -  2. junija 2017

13.30 - 14.00 Prihod in registracija udeležencev kongresa 
14.00 - 14.20 OTVORITEV KONGRESA:  
Otvoritev in smernice za delo kongresa: Miran Lampret, vodja organizacije kongresa



14.20-15.10
PANEL 1: VIZIJA SLOVENIJE: Dežela podjetnikov in srečnih ljudi

Dejan Roljič, ABC Accelerator: "Biti podjetnik, vlagatelj in mentor"
Marko Lotrič, Mitja Lotrič, Lotrič Meroslovje - Zlata nit 2016 : "Družinska ustava - orodje za blagostanje družine in uspešno poslovanje podjetja"


15.10-15.50





15.50-16.00
PANEL 2: DIGITALIZACIJA PODJETJA

Andraž Štalec, Red Orbit d.o.o.: "Kako digitalizirati podjetje in trendi v digitalnem marketingu"
Filip Remškar, Smart Com d.o.o.: " Sistemska integracija komunikacijskih orodij v podjetju"

MINUTE ZA PODJETNIŠKI RAZMISLEK:

Petra Škarja,
5Ka : "Bodi sprememba, ki jo želiš videti po svetu"
16.00-16.25

Aktivni ODMOR za organizirane Hitre poslovne sestanke ob čaju in kavici 


16.25-17.10






17.10-17.30
PODJETNIŠKI KLEPET OB KAVI : "Z BLAGOVNO ZNAMKO JE TREBA STRATEŠKO UPRAVLJATI"

Udeleženci klepeta:
Franci Pliberšek, MIK d.o.o., Nagrajenec GZS 2008
Marino Furlan, Intra lighting, Podjetnik leta 2010
Dušan Olaj, Duol, Podjetnik leta 2013

Tanja Skaza, Plastika Skaza d.o.o.: "Vizija podjetja - orodje uspeha za zmagovalce"


17.30-18.15
PANEL 3: USPEŠNI  = POVEZANI ;

CEED Okrogla miza - Digitalnost premika meje komuniciranja. Zakaj in kako se globalno podjetniško povezovati ter predvsem kako osvojiti "mindset" globalnega povezovanja?
- Boštjan Bregar, 4th Office
- Matej Čer, Avantcar
- Andrej Šolinc, CEED Slovenia
-Moderator: Matej Delakorda


18.15-18.45
Aktivni ODMOR in »Hitro potezni strokovno obarvani sestanki« ob prigrizku
Predstavitev "Naj inovacije 2016" in "Študentski kotiček Gea College"



18.45-19.15



19.15-19.50
PANEL 4:  Podelitev stanovskih priznanj "SLOVENSKI PODJETNIK LETA 2017"

OKROGLA MIZA
s tremi nominiranci za " Podjetnika leta 2017"
Moderator: Miran Lampret;
Pionir podjetništva 1999
Sodelujejo: Trije nominiranci za Podjetnika leta 2017
- Iztok Stanonik, Polycom Poljane nad Škofjo Loko
- Mirko Strašek, KLS Ljubno
- Anton Kisovar, Tehnos Žalec

PROSTO za druženje in za pripravo na večerno druženje

19.50-20.20
Slavnostna podelitev priznanja "Podjetnik leta 2017"
Nagrado bo podelil Predsednik RS g. Borut Pahor in Franci Pišek, Podjetnik leta 2016
Glasbeni spektakel (sodelujejo: pevec in pianist Sašo Gačnik - Svarogov /Šank Rock/  ter Miss Slovenije 2016 Maja Taradi)

20.30-24.00VEČERNI PODJETNIŠKI NETWORKING, VEČERJA IN DRUŽENJE
Mega podjetniški žur na plaži Grand hotela Bernardin ( večerno druženje podjetnikov ob večerji in vinu, Dewesoft cocktail baru)
Večerja + Glasba +  Druženje + žurka
After party

 



  2.  DAN  KONGRESA  -   3. junij 2017



9.30 - 10.20
PANEL 5: SODOBNE PODJETNIŠKE PRAKSE

Gorazd Lampič, Elaphe d.o.o., Mladi menedžer 2016: " Največji trg, največ konkurence,najbolj zanimivo področje"                                                                                                                                                                     Urška Stanovnik; Miha Lavtar,  Optiweb d.o.o., Zlata nit 2016: " Chief happines officer - delovno mesto za bodočnost urejenosti delovnega okolja"


10.20-10.40
PRIMER DOBRE PRAKSE SLOVENSKIH PODJETNIŠKIH PRVAKOV
dr. Jure Knez, Andrej Orožen: Dewesoft d.o.o.; Zlata gazela 2012: " Zaposleni postanejo solastniki, bolj so motivirani, podjetje zato bolj raste in na koncu bomo vsi bogatejši"




10.40-11.30
PANEL 6: IZZIVI DRUŽINSKEGA PODJETNIŠTVA

OKROGLA MIZA Gea College: " Podjetniško sobivanje generacije baby boom, X in Y - prenos lastništva družinskega podjetja na naslednika ali koga drugega"
Moderator: Barbara Podlogar, Gea College
Sodelujejo:
Marko Gorjak, Orodjarstvo Gorjak - Dravsko-pomurska gazela 2016 ( sin naslednik)
Mitja Lotrič, Lotrič Meroslovje - Zlata nit 2016 ( sin naslednik)
Jana Jereb, Združenje družinskih podjetij FBN Adria
   
11.30-12.10

ODMOR z mreženjem ob kavici in opoldanski malici
"Poslovni knjižni kotiček" z avtorji
"Debatni kotiček"

12.10-13.15PANEL 7: INOVATIVNE REŠITVE GRADITVE POSLOVNIH MODELOV

dr.Robert Ličen,
Pegasus. "Kako usposobiti naslednike?"
mag. Edita Krajnovič,
Mediade, Soustanoviteljica projekta Inženirke in inženirji bomo ! "Talenti kot družbena odgovornost podjetja"
Marta Turk,
Pionir podjetništva 1999; Skupnost podjetnic Slovenije: "Čas je za žensko podjetništvo - zakaj ženske iz problemov znajo narediti priložnosti?"
Tomaž Gorec,
Gorec d.o.o.: Kako premagati konkurenco na spletu?

13.15-13.45

Razprava in predlogi udeležencev kongresa

SKLEPNI ZAKLJUČKI KONGRESA IN ZAKLJUČEK KONGRESA

 

“Strokovna nit kongresa: DIGITALIZACIJA PODJETJA, BLAGOVNE ZNAMKE IN DRUŽINSKO PODJETNIŠTVO”
Partnerji in pokrovitelji kongresa
slika 1 slika 2 slika 3 slika 4
slika 5 slika 6 slika 7 slika 8
slika 9 slika 10 slika 11 slika 12
slika 13 slika 14 slika 15 slika 16
slika 17 slika 18